O nas

AGRO-POLI Sp. z o.o. jest jedną z większych i nowocześniejszych firm na terenie Polski, zajmującą się produkcją przędzy polipropylenowej oraz dystrybucją worków, sznurka, plandek i taśmy PP.
Spółka rozpoczęła działalność 1 lipca 1996 r. od produkcji worków polipropylenowych różnych rozmiarów, typów i kolorów. W 2001 roku AGRO-POLI zapoczątkowała wytwarzanie przędzy polipropylenowej o wysokiej wytrzymałości, zaś w 2004 r. podjęto działania w kierunku zwiększenia produkcji – wprowadzono nowe asortymenty w postaci przędzy średniej wytrzymałości o bogatszej kolorystyce, przędz cienkich od 300 den z przeznaczeniem na rynek tekstylny oraz przędzy skręcanej.
AGRO-POLI stawia na rozwój, nieustannie rozbudowując i ulepszając ofertę produktów, doskonaląc park maszynowy i zwiększając zatrudnienie, co pozwala na spełnienie wysokich wymagań jakościowych stawianych przez klientów oraz terminowe dostarczanie produktów.
Rzetelna i szczegółowa kontrola jakości, doskonały kontakt z kontrahentami i wychodzenie naprzeciwko ich potrzebom zapewnia Spółce stale powiększające się grono odbiorców z większości europejskich rynków.